O nas

Strona główna » O nas

Firma LINES jest dynamicznie rozwijającą się hurtownią medyczną obecną na polskim rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży jednorazowego sprzętu medycznego używanego w placówkach służby zdrowia. Kilkunastoosobowy zespół młodych, ambitnych ludzi oraz zdobyte doświadczenie w branży medycznej to nasze podstawowe atuty.

Dodajemy do tego fachową wiedzę, popartą szkoleniami realizowanymi wspólnie z naszymi dostawcami oraz solidną obsługę sprzedażowo-logistyczną.

Możemy się pochwalić jedną z najszerszych ofert asortymentowych w naszej branży, przy czym składają się na nią przede wszystkim produkty wiodących marek, zweryfikowane przez naszych licznych odbiorców.

Ostatnim, ale niezmiernie istotnym priorytetem naszego działania jest dbanie o bezpieczeństwo Państwa placówki medycznej oraz jej pacjentów. Nie mamy w swojej ofercie produktów, które mogłyby narazić Państwa na ryzyko medyczne - nawet jeśli ich cena jest bardzo atrakcyjna.

Zdajemy sobie sprawę, iż działamy w branży bardzo wymagającej, mamy licznych konkurentów. Chcielibyśmy od nich odróżnić się:

  • kulturalną, perfekcyjną obsługą;
  • błyskawiczną informacją zwrotną na temat statusu realizowanego zamówienia;
  • bogatą ofertą produktową, zoptymalizowaną pod względem cen i jakości;
  • elastycznym podejściem do specjalnych potrzeb naszych klientów;

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą otwartego w 2014 roku Sklepu Medycznego mieszczącego się w Inowrocławiu przy ulicy Armii Krajowej 12.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Zespół PH Lines Sp. z o.o.

Logo Lines