Referencje

Strona główna » O nas » Referencje

Co nasi klienci mówią o nas

Od zawsze na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie obsługiwanych przez nas klientów. Na potwierdzenie, że udaje nam się realizować wyznaczone przez nas priorytety czyli bliskie relacje, wysoki poziom obsługi oraz elastyczność, zamieszczamy kilka referencji otrzymanych od naszych klientów.

"Współpracujemy z firmą Lines Sp. z o.o. siedzibą w Białych Błotach już ponad rok. Przez ten czas przekonaliśmy się, że jest to rzetelna i fachowa firma, której pracownicy są zaangażowani oraz dostosowują swoją pracę do naszych indywidualnych potrzeb. Wszystko odbywa się terminowo i bez zastrzeżeń. Dzięki temu firma Lines zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera. Wybieramy
i rekomendujemy Lines spośród tak wielu firm o podobnym profilu działalności ze względu na wysoką jakość usług, miłą i kompetentną obsługę oraz zrozumienie dla wyjątkowych potrzeb klienta. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Lines Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy


"Pragnę wyrazić swoje zadowolenie zarówno z wysokiej jakości produktów oferowanych , jak również fachowego doradztwa i kompletnej obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia. Panie wykazują zainteresowanie i zrozumienie względem naszych potrzeb
i wymogów starając się je w pełni zaspokoić. W szczególności Pani Monika Witkowska wychodzi naprzeciw naszym zamówieniom , potrafi doprowadzić do finału każde wymagające i specjalistyczne zapotrzebowanie na Blok Operacyjny . Kultura osobista , fachowość i rzetelność ,którą reprezentuje sprawia że z chęcią jesteśmy stałym klientem."


"W kilku słowach chciałabym wyrazić swoją opinię dotyczącą naszej współpracy z Państwa firmą za pośrednictwem Pani Jagody.

Jakąkolwiek skalą miałabym dysponować to moja ocena pracy Pani Jagody byłaby najwyższa. Pani Jagoda jest osobą kompetentną , komunikatywną ,uprzejmą, słowną. Rozmawiamy dwa razy w tygodniu , zawsze z dużym spokojem słucha naszych potrzeb . Najczęściej zamawiam rutynowo stały zestaw materiałów zużywalnych. Jeśli jednak jest jakaś potrzeba, a u Państwa tego nie ma , to mogę ufać, że Pani Jagoda poszuka ,namierzy skąd dany produkt wziąć. W przypadku mojej nieobecności jest w stanie pomóc osobie  mnie zastępującej w zrobieniu zamówienia ,co bardzo sobie cenię. Na pytania i prośby kierowane do niej za pomocą sms ,też zawsze otrzymuję odpowiedz. Rozmowy z Panią Jagodą są konkretne ,merytoryczne i bardzo przyjemne.

Życzyłabym sobie tak dobrych kontaktów w innych firmach."


"Z Panią Anetą z firmy Lines współpracuję od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Aneta bardzo trafnie i kompetentnie oraz szybko realizuje zamówienia. Nowy asortyment, który pojawia się bardzo często nie sprawia kłopotu Pani Anecie. Wręcz przeciwnie trafnie i szybko odnajduje właściwy towar i firmę. Co wymaga nie raz dużego zaangażowania. W związku z powyższym zawsze otrzymujemy właściwy asortyment. jako firma XXX dziękujemy Pani Anecie za bardzo dobrą współpracę a firmie gratulujemy kompetentnego personelu."


"Od kilku już lat współpracujemy z Firmą Lines, która zaopatruje nas w sprzęt i materiał medyczny.

Fakt, że nasza współpraca trwa tak długo, jest najlepszym dowodem na to, że jest ona owocna i zadowalająca. Firma dysponuje szerokim asortymentem, wiele materiałów
i środków jest dostępne od zaraz, a w sytuacji kiedy jednak czegoś brakuje Pracownicy Firmy starają się rzetelnie i szybko uzupełnić braki. Jest to dla nas dużym atutem, tak samo jak i bliskość firmy, a co za tym idzie bardzo szybka realizacja zamówień. W sytuacjach, kiedy zdarzą się pomyłki z wydaniem towaru lub inne uchybienia zawsze zostają one wyjaśnione i skorygowane w odpowiedni sposób i bez większych problemów.

Firmę tworzą ludzie. Personel Firmy Lines, na każdym etapie realizacji zamówienia wykazuje się nie tylko profesjonalnym podejściem do klienta, ale także życzliwością
i szacunkiem w stosunku do naszego personelu. Bardzo miłą, rzetelną i fachową pomoc zapewnia nam p. Aleksandra, obsługująca naszą firmę. Z naszej perspektywy jest osobą kompetentną i zaangażowaną w swoją pracę, życzliwą, oddaną i chętną do podejmowania wyzwań, chociażby przez poszukiwanie materiałów, które są poza naszym zasięgiem.

W naszej opinii Firma Lines jest jedną z nielicznych, z którą współpraca układa się od początku bardzo pozytywnie. Duży szacunek należy się tym osobom, które tę Firmę tworzą, czyli wszystkim tym, bez których obsługa klienta nie byłaby możliwa."


"Dziękuję za dokument! Jest Pani doskonałym sprzedawcą . Z każdym zapytaniem
i problemem można się do Pani udać i zawsze Pani znajdzie rozwiązanie. Zamówienia zawsze 100% wykonane jak należy i zawsze na czas. Krótko mówiąc ,,PRACOWNIK NA MEDAL’’"


Referencje wystawione przez naszych klientów.