Promocja Incidin Liquid 5l + Manisoft 0,5l

🔥 Gorąca oferta 🔥
Incidin Liqiud w pojemniku 5 litrów w wyjątkowej cenie 115 zł netto, a do tego płyn do chirurgicznego mycia rąk Manisoft za 1 zł netto 🔥
Zarówno Incidin jak i Manisoft spełniają najwyższe standardy, przeznaczone są dla placówek medycznych. Nie oznacza to, że nie sprawdzą się w wszelkich placówkach, w których bezpieczeństwo pacjenta gra najważniejszą rolę, np.: medycyna, medycyna estetyczna, weterynaria, hospicja i zakłady opiekuńczo-lecznicze, gabinety kosmetologiczne.
🔝 Incidin™ Liquid to szybko działający alkoholowy preparat dezynfekcyjny. Jest gotowy do użycia. Łączy w sobie bardzo krótki czas działania z łatwością użycia. Mieszanka alkoholi umożliwia szybkie schnięcie bez pozostałości. Preparat cechuje szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV), Adeno, Papova, Rota.
🔝 Manisoft™ zawiera odpowiednio dobrane aktywne składniki w delikatnej formule. Preparat jest przeznaczony do częstego mycia rąk i całego ciała. Produkty Manisoft stanowią ekonomiczne rozwiązanie przy procedurach pracy wymagających codziennego stosowania. Są bardzo wydajne i pozwalają na zaoszczędzenie kosztów.
Więcej informacji znajdziecie u naszych Opiekunów 💁‍♀️💁
📲 52 516 44 40
📩biuro@lines.com.pl